Hakkımızda

Furkan gıda hakkında bilmek istedikleriniz!

Elbistanda yöresel köy ürünleri işi yapan furkan gıda işletmem hakkında sizlerin bilmek isteyecekleri ve kim olduğumuzu kısacada olda hakkımızda sayfamızda tanıtmaya çalışacağım. Vizyon, misyon ve hizmet politikası olarak bir çok tanımları muhakkak görmüşünüzdür ve bunlara hakkımızda sayfasında sizler için yer verdim.

Yöresel köy ürünleri hakkında bilmek istedikleriniz bu sayfada!

Tamamen elbistan doğal köy ürünleri ile furkan gıda hem sağlığı koruyan hem de sofarnızda lezzet yaşatmaktadır. Köy ürünlerini güvenilir ve temiz bir şekilde hizmetinize sunmaktayız. Kaliteli bir hizmet için müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayım ve elbistan ilçesinde furkan gıda işletmesi olarak gerçek zaman ve mekanda hizmet sunmaktayım.

furkan-gida

Furkan gıda doğal köy ürünlerini hangi il ve ilçede hizmet olarak sunuyor?

Kahramanmaraş ili elbistan ilçesi açık pazar içinde sizlere hizmet sunan furkan gıda firmamız sizler için bünyesinde çok sayıda yöresel köy ürünü bulundurmaktadır. Elbistan köy peyniri, çökelek, tereyağı, süzme yoğurt, köy yumurtası, kuruyemiş çeşitleri, şıra çeşitleri, ceviz, baharat çeşitleri, kurutluk çeşitleri ve daha saymadığım bir çok ürünü sizlere furkan gıda olarak sunmaktayım.

Furkan gıda işletmesi olarak müşterilerimize her daim güler yüzle karşılamaktayım. Alacakları şarküteri ve köy ürünleri hakkında bilgi vererek yardımcı olmaktayım. Yılların verdiği deneyim ve tercübelerimi müşterilerimede aktarmaktayım. İnsanlara yaklaşım tarzım ise nasıl davranılmasını istiyorlar ise öyle yaklaşım ve davranışım olur bende.

Müşterilerimiz arasında çok değerli vede anlayışlı insanlar bulunmaktadır ve bu kişiler bana işimi daha çok severek yapmamı sağlıyorlar. Bu insanlara teşekkür etmeyi bir borç bilirim ve iyiki varlar diyorum. Beş parmağın aynı olmadığı gibi iyisi olduğu kadar müşterininde kötüsüde vardır. Tıpkı her esnafın ve işletmenin aynı olmadığı gibi.

Elbistan yöresel köy ürünleri için iletişim kurun. Furkan gıda işletmesini şimdi arayın!

iletisim

Hizmetlerimiz ve ürün fiyatları ile ilgili daha fazla bilgi almak için iletişim sayfamızı kullana bilirsiniz. Elbistan ilçesinde ikamet ediyor iseniz dilerseniz direkt olarak iş yerine gelerek hem görüp hemde tadarak farkı fark edebilirsiniz. Güzel bir diyalog ve tanışık olmak için yüz yüze birebir iletişim şarttır.